KONST / Litografier / Färglitografi 14632191
nr 1463 2191
Barbro Bäckström
(1939-1990), Sverige
Signerad, numrerad 121/160, daterad 1977, händer. Färglitografi, bildmått: 56x53cm, yttermått inklusive ram: 74x64cm
Barbro Bäckström, svensk skulptör och tecknare född 1939, död 1990.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:05:12
25/4 17:54:50
25 apr
Barbro Bäckström
Läs mer om Barbro Bäckström